معرفی سیستم مکاتبات اداری کیمیا

برای اینکه در این مقاله با سیستم مکاتبات اداری و نحوه کار آن در دنیای دیجیتال امروز آشنا بشید بزارید قبلش راجب سیستم اتوماسیون اداری براتون توضیح بدم تا بیشتر با فرآیند کار در شرکت و سازمان ها آشنا بشید.

سیستم اتوماسیون اداری چیست؟

اتوماسیون اداری یک سیستمی است که با استفاده از کامپیوتر امکاناتی  مانند: جمع آوری و تبادل اطلاعات، ساده سازی فرآیندها، کنترل و مدیریت برنامه های کاری، مدیریت و هماهنگی جلسات و ….. را برای سازمان های مختلف فراهم می  کند. شرکت ها و سازمان ها می توانند با استفاده از این نرم افزار، کارهای بسیار ساده و روتین خود را به راحتی بصورت سیستمی و خودکار انجام می دهند که در کاهش وقت بسیار تاثیر گذار هست. یکی از بهترین و مهم ترین زیر سیستم های اتوماسیون اداری، سیستم BPMS  (مدیریت کسب و کار) هست که در ادامه این سیستم رو بهتون معرفی می کنم.

سیستم مدیریت کسب و کار - شرکت کیمیا ریپورت

خب سیستم مدیریت کسب و کار (BPMS) چیه؟

سیستم اداری سازمان ها در گذشته پر از چالش ها و مشکلات بوده است به عنوان مثال هنگام مراجعه مردم به سازمان های مختلف شامل بیمارستان ها، دانشگاه ها و …. به دلیل عدم ارتباط کارکنان سازمان با یکدیگر و نبود سیستم هوشمند باعث میشد که شخص برای انجام کارهای کوچکی مثل پر کردن فرم های مختلف یا حتی امضا گرفتن از چندین مدیر مربوطه، پرداخت هزنیه، پذیرش و … با مشکلاتی همراه بودند که سیستم BPMS در سازمان ها باعث اتوماسیون شدن و طراحی فرآیند کارها، تسریع در زمان مشتریان و از بین رفتن مراحل پیچیده گذشته شده است.

سیستم مدیریت کسب و کار از مزایای بسیاری زیادی برخوردار هست که شامل:

کاهش هزنیه های رسیدگی _ تسریع فرآیندها و کارایی بالاتر _ برخورداری از امنیت بالا _ امکان نظارت و بررسی داده ها و ….

خب تا الان متوجه شدیم که سیستم BPMS  یکی از زیرسیستم های مهم در اتوماسیون اداری و نیاز ضروری و پایه هر سازمان هست.

سیستم مکاتبات اداری کیمیا ریپورت

سیستم مکاتبات اداری کیمیا چیست؟

خب تا اینجای مقاله براتون توضیح دادیم که نیاز پایه و اساسی یک سازمان، مدیریت فرآیند کسب و کار و اتوماتیک سازی کارها است که این کار با استفاده از نرم افزارهای اتوماسیون اداری قابل انجام هست.
یکی از بهترین و مهمترین نرم افزارهای اتوماسیون اداری برای تمامی شرکت ها و صنایع مختلف، سیستم مکاتبات اداری است. این سیستم باعث ارتقای سطح ارتباطات سازمان و شرکت ها از شکل قدیمی به شکلی نو و مدرن میشود.

در ادامه می خواهیم به معرفی سیستم مکاتبات اداری کیمیا رپیورت بپردازیم.

شرکت نرم افزاری کیمیا ریپورت با سابقه بیش از ده سال فعالیت در زمنیه تحلیل و توسعه سیستم های نرم افزاری، بانک های اطلاعاتی، پورتال های اینترنتی تا کنون سعی بر این داشته است که بتواند تمامی مشکلات لازم در حوزه های نرم افزاری در سازمان و مراکز دولتی را با ارائه خدمات و طراحی نرم افزارهای لازم برطرف کند. گروه کیمیا توانسته است با طراحی این نرم افزار ویژه و خاص، گام بزرگی در جهت بهبود و رفع مشکل ارتباطات درون و برون سازمانی بردارد.

برای آموزش نحوه نوشتن نامه و کار با پنل ها می توانید مقاله نرم افزار مکاتبات اداری و اندیکاتور را مطالعه فرمایید.

با امکانات سیستم مکاتبات اداری بیشتر آشنا بشید:

محیطی امن با کاربری ساده و یکپارچه

افزایش سرعت و جلوگیری از اتلاف وقت

کاهش هزنیه ها

امکان بایگانی کردن نامه ها

امکان ثبت کردن شماره اندیکاتور، شماره نامه و ….

پیوست کردن فایل های مختلف (Excel, Word, PDF, ….)

امکان تایپ نامه در قالب ویرایشگر Word

امکان دسته بندی کردن نامه ها و افزودن دسته بندی جدید

دسترسی به تمامی نامه ها و کارتابل

امکان پیگیری کردن نامه ها

امضا نامه ها بصورت الکترونیک.

امکان جستجو بین نامه های خوانده شده و خوانده نشده

ویژگی سیستم مکاتبات اداری - وبسایت کیمیا

سیستم مکاتبات اداری کیمیا مناسب چه شرکت هایی هست؟

همانطور که در این مقاله برای شما توضیح داده ایم سیستم مکاتبات اداری یکی از حیاتی ترین سیستم های مورد نیاز تمامی شرکت های خصوصی و دولتی شامل: بیمارستان ها، شرکت های خصوصی، دانشگاه ها، مراکز توانبخشی، سازمان بهداشت و درمان، مطلب و کلینیک ها، شرکت های خدماتی و …. می باشد. طبق تحقیقات انجام شده امروزه این سیستم یکی از مهمترین بخش سازمان ها به حساب می آید که  از آن برای مکانیزه کردن مکاتبات و ارتباطات درون و برون سازمانی جهت تسریع در انجام فرآیندها و سهولت در کارها استفاده می شود.

سیستم مکاتبات اداری کیمیا ریپورت

کلام آخر

تا اینجای مقاله توانستیم به معرفی  تنها گوشه کوچکی از ویژگی نرم افزار مکاتبات اداری شرکت کیمیا ریپورت بپردازیم. شما می توانید برای سفارش و دریافت دمو این سیستم با ما در تماس باشید،  پس از پر کردن فرم مورد نظر، کارشناسان ما با شما در اولین فرصت تماس می گیرند.

اتوماسیون اداریخدمات
نوشتهٔ بعدی
نرم افزار مدیریت مددجویان
نوشتهٔ پیشین
نرم افزار مکاتبات اداری

در صورت نیاز به دمو محصولات یا توضیحات تکمیلی، فرم زیر را تکمیل نمایید.

درخواست پشتیبانی با تکمیل فرم زیر:
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید