شرکت تحلیل اندیش کیمیا (شرکت نرم افزاری کیمیا)، با بهره گیری بیش از یک دهه فعالیت در شاخه تحلیل و توسعه سیستم های نرم افزاری، بانک های اطلاعاتی و پورتال های اینترنتی، فعالیت خود را بصورت اختصاصی در شاخه سلامت الکترونیک (E-Health) شامل سیستم های نوبت دهی، مدیریت درمانگاه، مدیریت مطب، پرونده الکترونیک سلامت، اسناد پزشکی و نسخه نویسی آغاز کرد.

خدمات قابل ارائه شرکت برپایه طراحی و توسعه سیستم های نرم افزاری تحت وب و اختصاصی بهمراه محصولات شاخه سلامت الکترونیک می باشد. پس از طراحی و توسعه سیستم های کیمیا ویزیت و کیمیا آفیس، موفق شدیم پس از گذراندن الزامات فنی نرم افزاری و استاندارد سازی سیستم ها بر پایه نظام سلامت و تاییدیه های فنی از سازمان فناوری اطلاعات ایران، از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور نیز مجوز تبادل داده بر بستر پرونده الکترونیک سلامت اخذ نماییم.

تمامی سیستم های تولید شده در شرکت ما، بر پایه چهارچوب کاری طراحی شده توسط خود شرکت (فریم ورک کیمیا) توسعه داده شده اند و در این چهارچوب کاری 2 پارامتر بسیار مهم (پایداری سیستم بهمراه امنیت و چابکی در فرآیند توسعه محصول) را اولویت کار قرار داده ایم. محصولات قدرت گرفته از این فریم ورک، موفق به اخذ تاییدیه فنی نرم افزار از سازمان فناوری اطلاعات ایران و گواهی ثبت از مرکز توسعه رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده اند. بنابر این، اطمینان خاطر در جهت استفاده از محصولات و همکاری با کیمیا را به شما میدهیم.

 

شماره تماس ما: 09384487404