نرم افزار گزارشات پرسنل

در عصر اطلاعات امروزی، دانش به تنهایی برای موفقیت کافی نیست، هر شرکتی دارای اعداد و ارقامی است که داده‌هایی با اندازه‌های مختلف جمع‌آوری می‌کند، با داده‌های زیادی که روزانه جمع‌آوری می‌شود، چگونه مطمئن می‌شوید که دانش مورد نیاز خود را از مجموعه موجود استخراج می‌کنید؟ و چگونه می توانید مطمئن باشید که نسبت به تغییرات در رفتار کارمند، مشتری و بازار، واکنش نشان می دهید و فعال هستید؟ پاسخ یک نرم افزار گزارش مدیریت حرفه ای است.

در گذشته، گزارش‌ها فقط مختص متخصصان فناوری اطلاعات بودند که ایجاد دستی آن‌ها زمان زیادی طول می‌کشید، راه حل های مدیریتی مدرن کاربر پسند هستند و به همه افراد در کسب و کار شما قدرت می دهد تا از قدرت داده ها برای فرآیند تصمیم گیری خود استفاده کنید، در دراز مدت، دریافت بینش دقیق بر اساس داده‌های واقعی و نه شهود انسانی را در کل سازمان پیاده ‌سازی می‌کند که منجر به رشد پایدار کسب‌ وکار و همچنین مزیت رقابتی می‌شود.

برای مدیریت امورات سازمان ها یا کارهای انجام شده توسط پرسنل، نیازمند سیستمی برای مدیریت دقیق و مرحله به مرحله کارهای انجام شده داریم، در این سیستم تمامی کارهای انجام شده ثبت می شوند تا بر اساس تاریخ، همکار، عنوان کار انجام شده و مشتری بتوانیم گزارشگیری دقیقی داشته باشیم.

استفاده از نرم افزار گزارشات پرسنل یک راه عالی برای سنجش عملکرد پرسنل شما است، تحقیقات نشان می‌دهد که به ‌طور متوسط، تنها حدود 60 درصد از زمان کار در واقع صرف کار می‌شود، نرم افزار گزارشات پرسنل، برای مدیران پیگیری آنچه که اعضای پرسنل انجام می دهند را آسان تر می کند، با توجه به آنچه گفته شد، این نرم افزار ویژگی و مزایایی دارد که در ادامه بررسی می کنیم.

مزایای استفاده از نرم افزار گزاراشات پرسنل:

  • سهولت استفاده: برای دستیابی به یک گزارش نباید مدت زیادی به آن بگردین، با استفاده از این نرم افزار در هر زمان، هر نوع گزارشی بخواهید فوراً آن را پیدا می کنید.
  • برنامه ریزی: نرم افزاری که امکان برنامه ریزی در سطح بالا را فراهم می کند، اعضای تیم را با انگیزه نگه می دارد.
  • ارتباط آسان: مدیران باید به راحتی با اعضای تیم به صورت گروهی و انفرادی ارتباط برقرار کنند ودر جریان کار آنها نیز باشند، این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که با کارکنانتان در ارتباط باشید و در جریان کار آنها قرار بگیرید.
  • گزارش دهی قوی: نرم افزار شما باید گزینه های زیادی برای گزارش های کارکنان ارائه دهد، این به پیشرفت کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که همه در مسیر رسیدن به اهداف و نقاط عطف خاص هستند.

مراحل کار با نرم افزار

ابتدا در این سیستم مشخصات همکاران و دسترسی آنها ثبت می شوند، سپس جهت ثبت و مدیریت کارهای انجام شده پرسنل در قالب گزارشات روزانه، هفتگی، ماهیانه توسط این ماژول اقدام می کنید که همانند تصویر زیر قابلیت انتخاب خدمت/دسته بندی، مشتریان، پیوست فایل، توضیحات، تاریخ شروع و پایان می باشد.

پس از ثبت اطلاعات پایه ای و زدن دکمه ثبت و ادامه، در صورتی که عملیات انجام شده مربوط به مشتری یا کارفرما بوده، مشخصات وی را انتخاب و ادامه را می زنیم، 

سپس خدمت یا عملیاتی که انجام شده را انتخاب می کنیم.

پس از ثبت فرم فوق، امکان بررسی و تایید نهایی گزارش وجود دارد، همچنین تمامی گزارشات ثبت شده در سیستم توسط مدیریت قابل گزارشگیری و نمودار گیری می باشد که می توان میزان فعالیت پرسنل، پیشرفت کارها، سناریو پیگیری و اجرایی مشتریان، خدمات ارائه شده سازمان و… را گزارشگیری و نمودار گیری کرد که این باعث افزایش سرعت در بررسی عملکرد پرسنل و همچنین بررسی و جمعاوری گزارشات نیز می شود.

محصول نرم افزاری گزارشات پرسنل همکاری و ارتباط را آسان تر از همیشه می کند. همچنین به مدیران اجازه می دهد تا با ویژگی های گزارش دهی ساده خود، وضعیت پروژه های مختلف را پیگیری کنند.

به دلیل همه این موارد، توصیه می کنیم نرم افزار گزارشات پرسنل را امتحان کنید، همچنین می توانید برای ارزیابی عملکرد این نرم افزار می توانید با ما در ارتباط باشید و نسخه دمو این نرم افزار را استفاده کنید.

در صورت نیاز به دمو محصولات یا توضیحات تکمیلی، با شماره 09384487404 در تماس باشید.

درخواست پشتیبانی با تکمیل فرم زیر:
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید